جلسه تودیع و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان صبح روز شنبه مورخ 1400/09/20 جلسه تودیع و معارفه معاون درمان با حضور ریاست و جمعی از مسولین دانشگاه برگزار گردید، در ابتدای جلسه ریاست دانشگاه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و تبریک روز پرستار گفتند پرستاری از شریف ترین شغل های کائنات است.

در ادامه سید محمد موسوی میرزایی از جناب آقای دکتر احمدی معاون درمان سابق دانشگاه تقدیر و تشکر کرد و گفت در این دو سال اخیر با وجود بیماری کرونا حقاً و انصافا زحمات زیادی دکتر احمدی و ستاد معاونت درمان کشیدند و توانسته ایم به صورت نسبی از شرایط سخت کرونا عبور کنیم .

در ادامه دکتر موسوی بیان داشت: هدف از تغییرات ،تغییر ایدهها و فکرهای جدید است، این تغییرات باعث بروز ایده ها و اندیشه های جدید می شود که با اندیشه های مثبت قبلی همگی باعث تعالی و رشد مجموعه دانشگاه علوم پزشکی میگردد.

در پایان ریاست دانشگاه گفت: بهداشت و درمان یکی از بهترین مجموعه های کشور است چون جوی صمیمی دارد و همه در کنار هم و به پشتوانه همدیگر میتوانیم به آن رسالتی که به عهده ما گذاشته شده است برسیم.

 

در ادامه جلسه دکتر احمدی معاون درمان سابق دانشگاه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار از ستاد معاونت درمان تقدیر و تشکر کرد و گفت تمام و سعی و تلاش ما در این مدت بر این بود که  بهترین کار را انجام دهیم. تلاشهای بسیار زیادی هم شد ولی این دوران خاص بود هم از نظر پاندمی بیماری کرونا و هم وضعیت اقتصادی کشور که به دلیل تحریم ها مناسب نبود و امکان اینکه تمام برنامه ها خود را عملی کنیم نبود. ولی خوشحالیم  که توانستیم با همه این مشکلات بهترین کار را انجام دهیم و در این زمینه موفق هم بودیم.

جلال احمدی در پایان از همه تقدیر و تشکر کرد و گفت دراین دوران اگه حرفی سخنی بوده که باعث رنجش کسی شده عذرخواهی میکنم و برای تمامی مدیران آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

 

در ادامه جلسه دکتر اسماعیلی معاون درمان دانشگاه از اعتماد ریاست دانشگاه تشکر کرد و گفت همه این پیشرفت های که امروز در دانشگاه میبینم حاصل زحمات و مدیران و روسای سالیان گذشته هست.

معاون درمان در ادامه از برنامه های خود گفت که هسته اصلی رضایت مندی و انتظار مردم از ساختار دانشگاهها در حوزه درمان است و از نظر من بیمارستانها از حساس ترین دستگاههای اجرایی می باشد که بصورت شبانه روزی و بدون هیچ گونه محدودیتی در حال ارائه خدمات به تمامی مردم هستند. یکی از مباحثی که در مجموعه معاونت درمان مغفول مانده و کمتر مورد توجه قرار گرفته است بحث اقتصاد درمان می باشد که با حداقل نیروی انسانی اداره میگردد و نیازمند توجه ارتقاء و تحول اساسی می باشد زیرا مدیریت درآمد-هزینه و بهره وری در بیمارستانها از موضوعات اساسی و کلیدی در ساختار درمان می باشد. مورد دوم دارای اهمیت توجه به نیاز سنجی و مدیریت منابع انسانی در بیمارستانهای استان با رهبری و هدایت در حوزه معاونت درمان است که مغفول مانده. و مبحث بعدی که باید مورد توجه مدیریتی واقع گردد احساس رضایتمندی و بهروی بهتر از منابع انسانی توسط استفاده از منابع در جهت رفاه پرسنلی است چرا که با حداقل هزینه در این حوزه بیشترین رضایتمندی حاصل گردد.

 
 
منبع:
معاونت درمان
تعداد بازدید:
468
تاریخ:
1400/09/21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal